Το Κ.Ε.ΔΙ.ΒΙ.Μ. Π.Π. στα πλαίσια της συνεργασίας του με το ΕΚΕΚ-ATHENA Ε.Π.Ε. ανακοινώνει την διεξαγωγή των Επιμορφωτικών Προγραμμάτων:

«ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ ΣΤΗΝ ΑΓΩΓΗ ΥΓΕΙΑΣ»

διάρκειας 9 (εννέα) μηνών με 400 ώρες διδασκαλίας,

με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Χαράλαμπο Γώγο, Καθηγητή Τμήματος Ιατρικής Πανεπιστημίου Πατρών.

«ΑΥΤΙΣΜΟΣ: ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ»

διάρκειας 9 (εννέα) μηνών με 450 ώρες διδασκαλίας,

με Ακαδημαϊκά Υπεύθυνη την κα. Θεώνη Μαυρόγιαννη, ΕΔΙΠ Τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης και Κοινωνικής Εργασίας Πανεπιστημίου Πατρών.

«ΕΤΗΣΙΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ»

διάρκειας 9 (εννέα) μηνών με 450 ώρες διδασκαλίας,

με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Γεώργιο Νικολάου, Καθηγητή του Τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης και Κοινωνικής Εργασίας, του Πανεπιστημίου Πατρών.

«ΟΡΓΑΝΩΣΗ και ΔΙΟΙΚΗΣΗ της ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ»

διάρκειας 9 (εννέα) μηνών με 400 ώρες διδασκαλίας,

με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Χρήστο Παναγιωτακόπουλο, Καθηγητή του Τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης και Κοινωνικής Εργασίας Πανεπιστημίου Πατρών.

«ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ»

διάρκειας 9 (εννέα) μηνών με 450 ώρες διδασκαλίας,

με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Κωνσταντίνο Ραβάνη, Καθηγητή του Τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης και της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία, του Πανεπιστημίου Πατρών.

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι η Πρυτανεία του Πανεπιστημίου Πατρών, στα πλαίσια της συνεργασίας του Κ.Ε.ΔΙ.ΒΙ.Μ. Π.Π. με το ΕΚΕΚ-ATHENA Ε.Π.Ε.

για την διεξαγωγή Επιμορφωτικών Προγραμμάτων, ανακοινώνει ότι οι εργαζόμενοι του Ιδρύματος θα μπορούν να συμμετέχουν, με την συμβολική τιμή των 100,00 (εκατό) ευρώ ανά πρόγραμμα, για δίδακτρα.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε:

στο Κ.Ε.ΔΙ.ΒΙ.Μ. Π.Π., e-mail: kedivim@upatras.gr, τηλ. 2610-99.66.88, 2610-99.66.39

στο ΕΚΕΚ-ATHENA, e-mail: info@ekek.gr, τηλ. 210-220.68.30

Published On: 17 Φεβρουαρίου, 2022